Слайд 5
Слайд 4
Слайд 3
Слайд 2
Слайд 1

Компанія “Агромакс-Альянс”  вже  більше 15 років є лідером в області оптових і роздрібних продажів торгового обладнання в Україні. Ми знаємо, як професійне   обладнання   підвищує ефективність роботи підприємств торгівлі будь-якого формату. Тому, основним критерієм нашої роботи є: якісний підбір оптимального набору торгового обладнання для успішної роботи Вашого бізнесу.

Компанія “Агромакс-Альянс” – це завжди якісне обладнання та оперативне реагування на всі запити наших замовників – від проектування об’єкта торгівлі, доставки та запуску обладнання до його подальшого гарантійного та сервісного обслуговування. Наша компанія є офіційним представником та партнером ТОВ СП “Модерн-Експо”. Ми співпрацюємо лише з найкращими виробниками професійного обладнання.

 

ОПТИМАЛЬНІ ЦІНИ
ГАРАНТІЯ ТА СЕРВІС
15 РОКІВ НА РИНКУ
ШИРОКИЙ ВИБІР
КОМПЛЕКС ПОСЛУГ
БІЛЬШЕ 500 КЛІЄНТІВ
Наші клієнти
Торба
Траш
Фуршет
Пакко
Сильпо
 
Послуги

Багаторічний досвід і профільна підготовка наших фахівців забезпечує професійну комплектацію, установку і сервісне обслуговування холодильного, морозильного та торгового обладнання.

Орієнтуючись на багаторічний досвід, ми завжди готові рекомендувати нашим замовникам оптимальні варіанти комплектації торгових точок.

Ми пропонуємо комплексні рішення, що дозволяють нашим замовникам вирішити всі питання з комплектацією і обслуговуванням торгового обладнання в «один клік».

 
МАГАЗИН ПІД КЛЮЧ

Кожна людина хоче зайнятися власним бізнесом або замислюється про запуск свого проекту. Але на цьому шляху у нього зазвичай зустрічаються всілякі перешкоди, вирішити які можуть тільки професіонали.

Якщо ви вирішили відкрити власний бізнес в роздрібній торгівлі, то комплекс послуг «магазин під ключ» буде незамінним помічником у вирішенні більшості проблем.

«Магазин під ключ» – це комплексний підхід до реалізації вашого бізнес-проекту, який дозволить професійно і оперативно вирішити всі питання по запуску вашого магазину, починаючи від аналітики та експертних консультацій і закінчуючи обслуговуванням успішно функціонуючого магазину.

Реалізовані проекти
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2