Пристінні стелажі для алкоголю

Спеціальні стелажі для алкогольної продукції допомагають вигідно представити товар і сформувати імідж.

Description

 

Презентаційні полки Модерн-Експо демонструють товар таким чином, щоб цінні екземпляри винної колекції відразу привертали увагу. Для створення більш якісного досвіду покупки, ми пропонуємо широкий асортимент аксесуарів для демонстрації вина – експозитори, кошики. Стелаж може бути оснащений виїмками з гумовими вставками, які надійно фіксують кожну пляшку, і теплому білому LED-підсвіткою для створення приємної атмосфери.

Винний стелаж класу «Premium» є складовою частиною системи металевих стелажів «Колумб» від компанії Модерн-Експо та призначений для експозиції вина і елітного алкоголю в спеціалізованих магазинах, винних супермаркетах і відділах ЛГВ.

Зберігання та дегустація вина – це свого роду мистецтво, естетика, яка зобов’язує до вишуканості антуражу. Саме тому, стелажі компанії Modern-Expo не просто зручні і якісні, але і відрізняються елегантністю зовнішнього вигляду.

Використання натуральних матеріалів дозволить створити затишну атмосферу винного бутіка, підкреслити благородну індивідуальність гастрономічного магазину, естетику традицій.

Важливою особливістю є наявність в конструкції LED-підсвічування теплого білого кольору, що додасть вашим продуктам досконалості зовнішнього вигляду.

Стелажі компанії Модерн-Експо допоможуть передати особливу, емоційну атмосферу вина в магазині преміум класу. Ексклюзивний дизайн, оформлений деревом, приверне увагу відвідувачів стимулюючи продажі і формуючи лояльність клієнтів.